Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2019 15:09
Crackdown 3 data recenzji
1747V

Crackdown 3 z recenzjami przed premierą. Microsoft pewny gry

Na początku przyszłego tygodnia zobaczymy nowe materiały z Crackdown 3, a po kilku dniach do Sieci napłyną ostateczne opinie dotyczące produkcji. Microsoft zaoferuje recenzje na kilka dni przed debiutem i jest to naprawdę dobra wiadomość dla graczy wyczekujących na produkcję.

Crackdown 3 powstaje od wielu lat, jednak wiele na to wskazuje, że w ostatecznym rozrachunku gra nie zawiedzie graczy. Recenzje tytułu zostaną przedstawione już 11 lutego.

Seria Assassin's Creed w promocji na Xbox Live. Oferta Tygodnia dla Xbox One i Xbox 360

Gra Microsoftu będzie dostępna od 15 lutego, więc wszyscy zainteresowani będą przygotowani na propozycję amerykańskiej korporacji. Sytuacja jest ciekawa, ponieważ w ostatnim czasie niektórzy wydawcy nie decydują się na zaoferowanie pozycji redakcjom przed debiutem z obawy o rezygnacje z zamówień przedpremierowych.

Crackdown 3 jest pierwszym ekskluzywnym tytułem oferowanym w tym roku przez Microsoft – w 2019 roku zagramy w jeszcze między innymi Gears 5 oraz Ori and the Will of the Wisps. Wszystkie produkcje od premiery będą oczywiście dostępna w Xbox Game Pass.

Warto jednocześnie wspomnieć, że wczoraj odbyły się pokazy Crackdown 3 – wysyp materiałów oraz zapowiedzi zostaną opublikowane 5 lutego.

Źródło: https://twistedvoxel.com/crackdown-3-review-embargo-date/

Tagi: Crackdown 3 Microsoft Sumo Digital

Nie przegap