Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2019 11:31
Pokemon Detektyw Pikachu 2 scenariusz Oren Uziel
889V

Pokemon Detektyw Pikachu 2 w produkcji. Powstaje scenariusz

Warner Bros. jest pewne sukcesu filmu „Pokemon Detektyw Pikachu”. Na kilka miesięcy przed premierą już powstaje scenariusz do kontynuacji. Wiele na to wskazuje, że możemy liczyć na nową serię, w której mały detektyw odegra znaczącą rolę.

14 czerwca w polskich kinach odbędzie się premiera „Pokemon Detektyw Pikachu”. Film musi zbierać pozytywne opinie na wewnętrznych pokazach, ponieważ Oren Uziel otrzymał za zadanie napisanie scenariusza do kontynuacji.

Pokemon Detektyw Pikachu na zwiastunie! Warner Bros. pokazuje historię

Oren Uziel miał okazję pracować przy Mortal Kombat: Rebirth oraz napisał scenariusze do między innymi: „Shimmer Lake”, „Paradoks Cloverfield” oraz nadciągających „Supergirl” i „Mortal Kombat”. Twórca pracował również przy „Sonic the Hedgehog”, który w tym roku przybiegnie na duży ekran.

Nie jest to aktualnie potwierdzona wiadomość – w końcu Warner Bros. skupia się na promocji pierwszej części – ale dziennikarz Hollywood Reporter otrzymał pewniaka. Na jakiekolwiek szczegóły musimy oczywiście zaczekać, jednak pojawienie się tej wiadomości kilka miesięcy przed premierą pierwszej części pozwala w spokoju czekać na opinie dotyczące „Pokemon Detektyw Pikachu”.

Dla przypomnienia pierwsza część opowie o poszukiwaniach detektywa:

„Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego — detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City — rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.”

Zamierzacie wybrać się do kin?

Źródło: https://www.videogamer.com/news/detective-pikachu-2-is-apparently-in-the-works

Tagi: film pokemon Pokemon Detektyw Pikachu Pokemon Detektyw Pikachu 2

Nie przegap