Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 27.01.2019 18:00
For Honor. Nowa mapa, nowy bohater na początek trzeciego roku wsparcia
922V

For Honor. Nowa mapa, nowy bohater na początek trzeciego roku wsparcia

Już za kilka dni rozpocznie się nowy sezon w For Honor, który zainauguruje 3. rok wsparcia dla gry Ubisoftu. Wiemy już, co dokładnie będzie zawierać nadchodząca łatka.

31 stycznia rozpocznie się pierwszy sezon roku trzeciego w For Honor - Vortiger.  Oczywiście fani otrzymają nową postać, mapę, ale to nie jedyne co Ubisoft przygotował w nadchodzącej aktualizacji 2.04 

For Honor prezentuje atrakcje na 3. rok wsparcia. Nowa zawartość trafi do gry

Pierwszą nowością jest oczywiście nowa postać - Black Prior. Są to wojownicy specjalizujący się w obronie pola walki. Ich główną bronią jest tarcza, która pozwala nie tylko bronić się przed każdym atakiem, ale także umożliwia kontrę polegającej na tym, że w momencie ataku na gracza, Black Prior jest w stanie go złapać i rzucić na ziemię. Ponadto może negować wszystkie ataki, w tym nieblokowalne, lecz jest podatny na przełamanie gardy.

Wraz z debiutem Black Priora do gry trafi nowa mapa - Port, która będzie dostępna w trybach Dominacji, Eliminacji, Pojedynku, Potyczki i Bitwy.

Oprócz nowej zawartości do gry trafi wiele zmian w balansie gry. Zmiany doczeka się matchmaking, który będzie teraz dobierał graczy na bazie wygranych i przegranych rozgrywek zarówno kompetytywnych jak i nierankingowych. Ponadto kilka starych postaci jak Shugoki, Peacekeeper i Warlord doczekało się sporych zmian. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: