Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 27.01.2019 15:00
Kingdom Hearts 3. GameStop anulował zamówienia przedsprzedażowe na edycję z PlayStation 4 Pro
1820V

Kingdom Hearts 3. GameStop anulował zamówienia przedsprzedażowe na edycję z PlayStation 4 Pro

Jeżeli jesteście mieszkańcami Stanów Zjednoczonych lub Kanady i czekaliście na możliwość odbioru bundla PlayStation 4 Pro z Kingdom Hearts 3 to ta wiadomość Was mocno rozczaruje.

Kingdom Hearts 3 jest jedną z wyczekiwanych gier tego roku. Dlatego nie dziwi fakt, że PlayStaion 4 Pro doczekało się dedykowanej edycji,  którą będzie można nabyć na premierę gry. Jednakże konsumenci, którzy złożyli zamówienie otrzymali niepokojącą wiadomość.

Kingdom Hearts 3 ocenione. Jak wypada wielki jRPG?

Wielu graczy opublikowało na Reddicie i Twitterze post, w którym skarzą się na to, iż ich zamówienie zestawu PlayStation 4 Pro + Kingdom Hearts 3, które można zdobyć jedynie w GameStopie zostało anulowane. 

Okazuje się, że przyczyną, dla której wiele zamówień zostało anulowanych jest zbyt duże zainteresowanie zestawem. GameStop w wiadomości na Twitterze do Kotaku ujawnił, że liczba chętnych na bundle była zdecydowanie większa od ilości egzemplarzy dostępnych w magazynie.

W ramach rekompensaty sklep zwrócił poszkodowanym pieniądze i ofiarował bon na 25 dolarów do wykorzystania przy następnym zakupie w GameStop.

Tagi: bundle pack edycje limitowane ps4 Kingdom Hearts III PlayStation 4 pre-order Square Enix Xbox One