Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2019 16:05
Hitman 2 Miranda Jamison jako Nieuchwytny Cel 3
634V

Hitman 2 mierzy się z bezwzględną rzeczoznawczynią. Zwiastun pokazuje Nieuchwytny Cel

Agent 47 wyruszył na kolejną misję. Gracze w kolejnych godzinach mogą zmierzyć się z Mirandą Jamison, która spowodowała przedwczesną śmierć wielu artystów. Teraz naszym zadaniem jest rozprawienie się z kobietą.

IO Interactive ma ogromne plany na rozwój marki Hitman. Deweloperzy utworzyli nowe studio i dwa zespoły pracują teraz nie tylko nad rozwojem Hitman 2, ale jednocześnie gracze mogą oczekiwać na nowe produkcje.

Hitman rośnie. IO Interactive otwiera IO Malmo i zapowiada nowe IP

Na dobry początek możemy wyeliminować Mirandę Jamison, czyli bezwzględną rzeczoznawczynię sztuki, która swoimi decyzjami dotyczącymi cen zrujnowała już liczne galerie. To właśnie jej bezduszne podejście miało popchnąć wielu artystów do przedwczesnej śmierci.

Sytuacja jest dodatkowo napięta, ponieważ Jamison postanowiło przejąć jedno dzieło sztuki:

„Ostatnimi czasy Jamison wynajęła grupę przestępczą, by ukraść wartościowy obraz od byłego klienta. Gdy właściciel obrazów dowiedział się o jej udziale, wynajął ICA w celu załatwienia sprawy. Teraz Agent 47 musi wysłać „Rzeczoznawcę” na emeryturę, zanim obraz zostanie pokazany światu.”

Naszym zadaniem jest wyeliminowanie kobiety. Jak zawsze w przypadku Nieuchwytnego Celu – gracze mają tylko jedną szansę na wykonanie misji, więc z rozwagą podejmujcie następne ruchy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hitman 2 IO Interactive Warner Bros. Interactive

Nie przegap