Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2019 15:51
Kingdom Hearts 3 zwiastun przedstawiający rozgrywkę
871V

Kingdom Hearts 3 na świetnym zwiastunie. Twórcy tłumaczą rozgrywkę

Square Enix szykuje graczy na premierę Kingdom Hearts 3. Studio opublikowało świetny zwiastun prezentujący wszystkie elementy rozgrywki. To dobra powtórka przed nadciągającą premierą.

Kingdom Hearts 3 trafi na europejski rynek już w przyszłym tygodniu. Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez fanów japońskich RPG-ów i na każdym kolejnym materiale, produkcja Square Enix dosłownie błyszczy.

Kingdom Hearts 3. Square Enix odlicza animacjami ostatnie dni do premiery

Nie inaczej jest w przypadku najnowszego zwiastuna. Twórcy podsumowują kolejne elementy gry, a jednocześnie pozwalają nam spojrzeć na piękne miejscówki. Zwiastun jest przesiąknięty akcją, ale właśnie na takie przyjemności muszą przygotować się gracze odliczający dni do premiery Kingdom Hearts 3.

Deweloperzy opowiadają o atakach, mocach, współtowarzyszach broni, zespołowych ciosach, specjalnym pojeździe do przemierzania światów, mini-grach, a jednocześnie zespół zapowiada wielki pojedynek.

Trudno nie odnieść wrażenia, że Kingdom Hearts 3 może obok Resident Evil 2 i Ace Combat 7 w wyjątkowy sposób otworzyć 2019 rok – w jednym miesiącu powróciły trzy duże marki, w których zakochaliśmy się wiele lat temu. To będzie naprawdę dobre 12 miesięcy dla fanów elektronicznej rozgrywki.

Tagi: Kingdom Hearts III Square Enix