SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2019 18:23
Virtus.pro wygrywa z AGO Esports
2441V

Virtus.pro wygrywa z AGO Esports! Nowy skład z cennym zwycięstwem

Właśnie zakończył się niezwykle wyczekiwany mecz na polskim podwórku Counter-Strike: Global Offensive. Nowy skład Virtus.pro zmierzył się z AGO Esports i zaliczył pierwsze ważne zwycięstwo.

Właśnie trwa pierwsza runda ESEA MDL. W Premier Division ligi znajdują aż trzy polskie formacje – AGO Esports, Virtus.pro oraz Izako Boars. Sympatycy polskiej sceny CS:GO bardzo długo czekali na pierwszy pojedynek dwóch wymienionych zespołów, ponieważ był to jednocześnie pierwszy oficjalny mecz „nowych Virtusów”.

CS:GO z rekordowym zainteresowaniem. Magia free-2-play

13 grudnia Virtus.pro zawiesiło działalność swojej drużyny CS:GO. Organizacja nie była zadowolona ze słabych wyników, więc zdecydowano się na odważny ruch i dopiero 24 grudnia ogłoszono odświeżony skład. W „Virtusach” od tego dnia gra: MICHU, snatchie, byali, Snax, TOAO, a kuben jest trenerem.

Po wielkich zmianach przyszedł czas na pierwszy test. Virtus.pro powstrzymało w pierwszym oficjalnym meczu AGO Esports! „Jastrzębie” w świetny sposób rozpoczęli mecz, ale kolejne rundy wpadały na konto Virtus.pro, które ostatecznie wygrało 16:14.

Trudno przy tym nie docenić początku w wykonaniu Dominika Świderskiego - zawodnik zdobył w pierwszej rundzie ACE-a.

To spotkanie zapowiada naprawdę ciekawą sytuację na polskiej scenie CS:GO. Virtus.pro wraca z dalekiej podróży i musi udowodnić, że jest lepsze od AGO Esports. Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, ale młodzi gracze muszą udowodnić swoją wartość.

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive valve Valve/Hidden Path Entertainment