Wargroove z datą premiery. Świetny zwiastun duchowego następcy Advance Wars

News
676V
Wargroove z datą premiery. Świetny zwiastun duchowego następcy Advance Wars
Wojciech Gruszczyk | 23.01.2019, 15:26

Miłośnicy Advance Wars muszą szykować wolny czas. Chucklefish potwierdziło datę premiery Wargroove i z tej okazji oglądamy zwiastun zapowiadający pojawienie się w grze kilku charakterystycznych postaci. Gra zmierza jednocześnie na trzy platformy.

Wargroove było pierwotnie zapowiedziane wyłącznie na Nintendo Switcha, ale autorzy postanowili zaoferować swoją propozycję również graczom na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Nie jest to w zasadzie zaskoczenie, ponieważ tytuł od początku wygląda naprawdę solidnie.

Nintendo Indie Highlights. Japończycy prezentuje gry na Nintendo Switcha

Wargroove nie będzie spełnieniem marzeń dla graczy, którzy liczą na wybitną oprawę znaną z między innymi Wiedźmina. Twórcy stawiają tutaj na klasyczny pixel-art, a produkcja czerpie garściami ze wspomnianej serii Advance Wars.

Pozycja zadebiutuje na rynku już 1 lutego, a zainteresowani w tym wypadku mogą szykować się na wielką opowieść, która wyrwie z Waszego życia ponad 50 godzin. Deweloperzy przygotowali również edytor, który pozwoli tworzyć swoje mapy, kampanie oraz nawet opowieści, którymi następnie będziemy się dzielić ze społecznością.

Warto jednak zwrócić uwagę, że aktualnie Wargroove trafi na Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste. Premiera na PlayStation 4 odbędzie się „wkrótce”, ale autorzy nie podają szczegółów. Grę kupimy za 71,99 zł.

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper