Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.01.2019 12:43
PlayStation Now wchodzi do kolejnych europejskich krajów
3469V

PlayStation Now wchodzi do kolejnych europejskich krajów

Wreszcie coś zaczyna się dziać w kontekście PlayStation Now i wielu europejskich krajów, nieobjętych dotychczas tą usługą.

Dziś pojawiły się radosne wieści dla mieszkańców Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Norwegii, Danii, Finlandii i Szwecji. Sony obwieściło, że PlayStation Now wystartuje niedługo również w tych krajach. Obecnie mieszkańcy wymienionych państw mogą się rejestrować do udziału w becie PS Now, która ruszy już w lutym.

Czy PS Now trafi niedługo do Polski?

Dzięki temu kolejne europejskie kraje dołączą już za miesiąc do zabawy poprzez PS Now. Obecnie w usłudze uczestniczą mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Austrii, Luksemburga i Irlandii.

Co z Polską? Ostatnio pojawiły się pierwsze sygnały, że Sony robi coś w kierunku zaopatrzenia nas w PS Now (przy niektórych grach pojawiły się na PS Store ikonki PS Now). Niestety póki co Sony nie ma nic do ogłoszenia w kontekście naszego kraju.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/01/23/playstation-now-is-coming-soon-to-spain-italy-portugal-denmark-norway-finland-and-sweden/

Tagi: playstation now polska ps now

Nie przegap