Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.01.2019 10:49
Składany smartfon Xiaomi na wideo
3233V

Składany smartfon Xiaomi na wideo

Nadchodzi era składanych smartfonów. Kolejne firmy zabierają się za ten temat. Xiaomi nie chce być w plecy i w Sieci opublikowano wideo, prezentujący prototyp składanego urządzenia.

Jako pierwsza firma, działającego smartfona ze składanym ekranem pokazała firma Royole. Nad swoimi urządzeniami pracują także Samsung i LG, z czego ten pierwszy powinien pokazać nam działające urządzenie już 20 lutego na konferencji Galaxy Unpacked.

Redmi Note 7 oficjalnie. Znamy specyfikację

Oczywistym jest, że chińscy producenci smartfonów nie będą w tyle. Xiaomi pracuje nad swoim urządzeniem, które będzie się składało. W Sieci pojawiło się nagranie na którym jeden z prezesów Xiaomi - Bin Lin - korzysta sobie z prototypowego smartfona ze składanym ekranem.

Całość ma początkowy rozmiar tableta i zgina się - w przeciwieństwie do Royole - z obu stron urządzenia. Zanim jednak się podpalicie - całość jest na razie koncepcyjnym prototypem, ale nie można wykluczyć, że Xiaomi ma w przygotowaniu odpowiedni smartfon i czeka na jego pokazanie.

Źródło: https://www.phonearena.com/news/xiaomi-foldable-device-hands-on-video-demo-samsung-galaxy-fold-competition_id113043

Tagi: wideo Xiaomi