Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2019 20:10
FIFA 19 najnowszy patch poprawia strzały
4513V

FIFA 19 z poprawionymi strzałami. EA Sports balansuje grę

EA Sports zajęło się usprawnieniem FIFA 19. Twórcy opublikowali nowy patch, który zajmuje się finezyjnymi strzałami. Studio chce eliminować hokejowe wyniki ze swojej najnowszej produkcji, więc przygotowano nową aktualizację.

FIFA 19 zadebiutowała we wrześniu ubiegłego roku, ale deweloperzy wciąż nie mogą jedynie skupić się na FIFA 20. Studio wciąż pracuje nad poprawieniem wydanej gry i tym razem zespół odpowiedzialny za ostatnią edycję zajął się poprawieniem strzałów.

FIFA 19 FUT. Ujawniono najlepszych graczy 2018 roku

Najnowsza propozycja EA Sports oferuje nowy system oddawania strzałów – gracz musi teraz w odpowiednim momencie kliknąć drugi raz przycisk akcji, by móc posłać piłkę w oczekiwanym miejscu. Problemem okazało się połączenie tej mechaniki z finezyjnym strzałem, ponieważ nawet nieodpowiednie wykonanie akcji zdecydowanie za często kończyło się golem.

Deweloperzy postanowili przygotować aktualizację, a poniżej możecie spojrzeć na dokładną prezentację „przed i po”. Jak widać wcześniej nawet błędne kliknięcie nie było większą niedogodnością, ponieważ nawet w takiej sytuacji mogliśmy obserwować szczęśliwe zakończenie.

Jak widać EA Sports musi wciąż czuwać i dbać o najdrobniejsze detale, które jednak mają ogromne znaczenie dla całej społeczności Fify. Na szczęście twórcy odpowiednio reagują... Choć pojawiają się głosy, według których twórcy powinni znacznie szybciej wyłapać ten błąd.

FIFA 19 balans strzałów 1

FIFA 19 balans strzałów 2

FIFA 19 balans strzałów 3

FIFA 19 balans strzałów 4

Źródło: http://www.kotaku.co.uk/2019/01/22/fifa-19s-latest-update-fixes-overpowered-goal-shooting

Tagi: aktualizacja EA Sports Electronic Arts FIFA 19 patch