Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2019 19:36
Xbox Live Gold na zawsze
11683V

Microsoft może zaproponować dożywotni dostęp do Xbox Live Gold

Amerykańska korporacja może już wkrótce uszczęśliwić niektórych graczy. Mike Ybarra pokazał karty oferujące dożywotni dostęp do Xbox Live Gold.

Członkostwo w Xbox Live Gold jest niezbędne do między innymi sieciowej rozgrywki na Xboksie One, więc wielu graczy systematycznie inwestuje pieniądze w abonament. Aktualnie możemy zapłacić za miesiąc (29 zł), trzy (79 zł) lub cały rok (249 zł) i wśród naszych czytelników nie brakuje klientów, którzy systematycznie inwestują pieniądze w „Złoto”.

Wyprzedaż Deals with Gold. GTA V za 65 zł i wiele innych

A co powiedzielibyście na dożywotni dostęp do Xbox Live Gold? Taka propozycja pojawiła się pierwszy raz w okolicach 2013 roku – wtedy to Microsoft wspomniał o przygotowaniu specjalnych kart, dzięki którym użytkownik już do końca życia będzie mógł korzystać ze wszystkich uciech oferowanych przez abonament amerykańskiej korporacji.

Teraz Mike Ybarra opublikował poniższe zdjęcie, które sugeruje powrót specjalnych kodów, więc wiele na to wskazuje, że już wkrótce niektórzy fani marki Xbox zostaną uszczęśliwieni – pewnie zdrapki trafią do różnych konkursów.

Znaleźliby się chętni na kupienie takiego kodu? W sumie odnoszę wrażenie, że problemem w tym wypadku byłoby jedno: odpowiednia cena.

Źródło: Twitter

Tagi: microsoft Xbox Live Gold xbox One