Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2019 18:55
Mortal Kombat 11 Gameplay i NightWolf trafia do gry
2431V

Mortal Kombat 11 na rozgrywce w 4K. Do gry trafi Nightwolf

Fani bijatyk odliczają dni do premiery Mortal Kombat 11. Twórcy nadal nie odkryli wszystkich kart, ale Ed Boon potwierdził pojawienie się w grze Nightwolfa. Gracze czekali na powrót bohatera od kilku lat.

23 kwietnia odbędzie się premiera Mortal Kombat 11. Gra zmierza na cztery platformy (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC), ale wersja na konsolę Nintendo zadebiutuje dopiero 10 maja. Za przygotowanie portu odpowiada Shiver Studios.

Mortal Kombat 11 znamy cenę Edycji Kolekcjonerskiej w Polsce. Gra może otrzymać cross-play

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny materiał z Mortal Kombat 11. To brutalna rozgrywka z Wieży, w której mamy okazję spojrzeć na dzikie ruchy Scorpiona – uznana postać chętnie korzysta ze swoich najlepszych ruchów, a nawet prezentuje pierwsze Fatality.

Na prezentacji zobaczyliśmy wyłącznie część bohaterów przygotowanych dla Mortal Kombat 11, ale wczoraj Ed Boon opublikował dwa jednoznaczne Tweety. Na początku twórca wspomniał o „Super Blood Wolf Moon 2: Hyper Fighting Edition”, a następnie powiedział to wprost:

Nightwolf to indiański szaman oraz historyk. Postać zaprezentował swoje moce graczom z całego świata w Mortal Kombat 3, gdzie korzystał z tomahawka. Należy jednak zwrócić uwagę, że bohater ostatni raz trafił w ręce graczy w 2011 roku – wtedy to zagraliśmy w Mortal Kombat. Niestety, w Mortal Kombat X heros pojawił się wyłącznie jako NPC.

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.