Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2019 22:00
Trials Rising gameplay dla wyznawców
551V

Trials Rising na rozgrywce. Gra dla wyznawców serii

Ubisoft nie rezygnuje z marki Trials i już w przyszłym miesiącu zainteresowani zapoznają się z najnowszą odsłoną. Najnowszy gameplay z propozycji potwierdza, że jest to gra przygotowana z myślą o wiernych fanach marki.

Trials Rising nie zaoferuje wielkiej rewolucji. Gracze ponownie wskoczą na motocykle i ich zadaniem będzie przejechanie z punktu A do punktu B omijając po drodze najróżniejsze przeszkody.

Far Cry New Dawn w złocie. Twórcy odliczają do premiery

Koncepcja nie została specjalnie rozbudowana, ale warto zwrócić uwagę, że deweloperzy powrócili do współczesności – studio porzuciło futurystyczne umiejscowienie wydarzeń znane z Trials Fusion oraz postapokaliptyczne realia z Trials Frontier.

Czy była to dobra decyzja? Przekonamy się już w przyszłym miesiącu. Aktualnie Trials Rising wygląda bardzo zwyczajnie. Trudno nie odnieść wrażenia, że jest to pozycja przygotowana głównie dla wiernych fanów, którzy z przyjemnością będą spędzać godziny na poprawianiu wyników na zaoferowanych przez deweloperów mapach.

Poniżej zobaczycie pierwsze 20 minut z Trials Rising, ale akurat w tym wypadku nie musicie obawiać się o jakiekolwiek spoilery.

Tagi: gameplay RedLynx Trials Rising Ubisoft