Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2019 22:30
Suburra 2 sezon netflix premiera
1433V

Suburra 2 na zwiastunie. Netflix potwierdza datę premiery

Włoska mafia uderzy w lutym. Netflix potwierdził datę premiery drugiego sezonu „Suburra” i z tej okazji możemy spojrzeć na zwiastun zapowiadający historię.

6 października 2017 roku zadebiutowała pierwsza włoska produkcja Netflixa. Platforma postawiła na mafię i serial został dobrze przyjęty przez wielu widzów oraz krytyków. To pewnie właśnie z tego powodu zdecydowano się na kontynuowanie historii.

Wysokie loty na zwiastunie. Netflix trafia w serca fanów koszykówki

Druga opowieść zadebiutuje na Netflix już 22 lutego i zaoferuje dziesięć odcinków – identycznie jak w przypadku pierwszego sezonu. Aktualnie nie otrzymaliśmy wielu szczegółów dotyczących wydarzeń, jednak nawet poniższy materiał pozwala przygotowywać się na rozbudowę niektórych wątków.

Netflix zapowiada wydarzenia dosłownym tekstem: „Ci sami gangsterzy. Nowe sojusze. Kolejka do władzy jest długa. Kto zawładnie Rzymem?”, więc możemy szykować się na krwawą walkę o panowanie w stolicy Włoch.

Szczerze mówiąc wciąż nie miałem okazji zapoznać się z „Suburra”, ale może jest to właśnie najwyższy czas, by spędzić dwa wieczory i połknąć pierwszą historię. Polecacie?

Tagi: data premiery Netflix Suburra trailer zwiastun