Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.01.2019 11:34
Demo Anthem będzie znacząco różnić się od pełnej wersji
1523V

Demo Anthem będzie znacząco różnić się od pełnej wersji

Demo Anthem już wkrótce będzie dostępne do ogrania. Bioware ujawniło nam, jak bardzo będzie różniło się od pełnej wersji.

Bioware wraz z Electronic Arts uznało, że warto umożliwić sprawdzenie Anthem przed premierą. Nowa marka, mimo że od uznanego studia, niekoniecznie musi zachęcać graczy by pobiegli do sklepów i w ciemno kupili grę.

Anthem na gameplayowym zwiastunie. BioWare prezentuje rozwój i przeróbki pancerzy

Pierwsze demo, dla osób składających przedpremierowe zamówienie na grę, dostępne będzie w trakcie tego weekendu - 25-27 stycznia. Drugie, dostępne dla wszystkich, wystartuje 1 lutego i dostępne będzie do 3 lutego.

W trakcie obu wersji demonstracyjnych będziemy mogli sprawdzić grę w akcji. Jednak demo będzie znacząco różniło się od pełnej wersji. To, czego możemy się spodziewać ujawnił na Twitterze Mark Darrah:

  • Grę zaczniemy w środku rozgrywki i nie dostaniemy żadnego samouczka
  • Brak opcji wyboru pilota
  • Balans znacznie różniący się od produktu końcowego
  • Znacznie różniąca się ekonomia gry

Dodatkowo Darrah zdradził, że zespół nadal pracuje nad poprawkami gry, więc sklepowa wersja będzie posiadała znacznie mniej błędów niż demo. Przedpremierowa wersja będzie także łatwiejsza, by gracze zwiedzili większą porcję udostępnionego nam demka Anthem.

Źródło: https://twitter.com/BioMarkDarrah

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts pc playstation 4 Xbox One