Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2019 14:58
Ace Combat 7 T. Flight Hotas 4 Ace Combat 7 Limited Edition w redakcji PPE.pl
2285V

Dziś premiera T. Flight Hotas 4 Ace Combat 7 Limited Edition wleciał do redakcji

Już wkrótce zapoznacie się z naszą recenzją Ace Combat 7. Mamy okazję testować produkcję na trzech kontrolerach, a jednym z nich jest najnowsza propozycja Thrustmastera. Zobaczcie pad przygotowany specjalnie z myślą o grze Project Aces.

Project Aces nie zawiodło oddanych fanów latania. Ace Combat 7 zbiera pozytywne opinie w pierwszych recenzjach, więc sympatycy marki mogą mieć pewność, że warto było czekać na najnowszą produkcję Japończyków.

Ace Combat 7 oceniony. Jak wypada najnowsza gra Project Aces?

Nasz tekst pojawi się na portalu już na początku przyszłego tygodnia – aktualnie możemy Wam pokazać jeden z kontrolerów, który będziemy wykorzystywać podczas latania. Jest to specjalna wersja T. Flight Hotas 4 i urządzenie zostało przygotowane specjalnie z okazji premiery Ace Combat 7.

Thrustmaster otrzymał oficjalną licencję od Bandai Namco Ace Combat oraz Sony Interactive Entertainment i sprzęt został przygotowany z myślą o standardowej rozgrywce oraz zmaganiach z PlayStation VR na głowie. Firma oferuje:

  • Wszechstronny Joystick zapewniający pracę w 5 osiach + 14 przycisków i 1 przycisk szybkiego ognia + 1 wielokierunkowy przełącznik (nawigacja / widok panoramiczny)
  • Oficjalne przyciski dla PlayStation 4 (PS/SHARE/OPTIONS).
  • Ergonomiczny design pozwalający na przystosowanie do wszelkich gatunków symulatorów i wirtualnej rzeczywistości.
  • Regulowany opór drążka.
  • Obciążona podstawka w celu zapewnienia stabilności.
  • Odczepiana przepustnica pozwalająca na ustawienie jej pod własne potrzeby - zapewni łatwe manewrowanie w każdym trybie.
  • Mapowanie przycisków zoptymalizowane do walk powietrznych.

Ace Combat 7 T. Flight Hotas One 1

Ace Combat 7 T. Flight Hotas One 1

Ace Combat 7 T. Flight Hotas One 1

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco Project Aces