Diablo 4 potrzebuje specjalistów. Blizzard poszukuje pracowników

News
5328V
Diablo 4 potrzebuje specjalistów. Blizzard poszukuje pracowników
Wojciech Gruszczyk | 17.01.2019, 14:56

Blizzard powinien w niedalekiej przyszłości ogłaszać szczegóły dotyczące Diablo Immortal, jednak możemy mieć pewność, że powstaje już znacznie większy projekt z tego cenionego uniwersum. Firma poszukuje pracowników do niezapowiedzianej gry w uniwersum Diablo.

Końcówka ubiegłego roku była bardzo trudna dla Blizzarda. Firma pokazała Diablo Immortal, jednak gracze liczyli na wielki tytuł zmierzający na konsole oraz komputery klasy PC, więc studio musiało zmierzyć się z licznymi nieprzychylnymi komentarzami dotyczącymi produkcji.

Nowe Diablo zostanie ujawnione w przeciągu roku. Blizzard pracuje nad wieloma projektami

Blizzard już w ubiegłym roku potwierdził prace nad „wieloma projektami w uniwersum Diablo”, ale sprawy nabierają odpowiedniego rozmachu – na witrynie studia pojawiło się wiele ogłoszeń o prace związanych z „niezapowiedzianym tytułem Diablo”.

Firma poszukuje utalentowanych projektantów, którzy bez najmniejszego problemu połączą rozgrywkę z opowiedzianą historią, a jednocześnie pomogą w kreowaniu wydarzeń, zadań, postaci, czy też dialogów.

Deweloperzy w dodatku muszą posiadać doświadczenie w kreowaniu gier RPG na konsole oraz komputery – możemy w tej sytuacji przypuszczać, że tym razem firma sprosta oczekiwaniom społeczności i przedstawi dużą grę AAA. W zasadzie trudno przewidywać inny scenariusz, ponieważ Blizzard musi ratować wizerunek, a jedyną opcją jest właśnie pokazanie Diablo 4.

Wszystkie ogłoszenia o pracę znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: http://vgculturehq.com/activision-blizzard-hiring-a-quest-designer-for-new-diablo-project/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper