Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2019 10:42
Punisher Netflix Showdown
1584V

Punisher powraca. Netflix przypomina o premierze serialu

Netflix przypomina o premierze „Punishera”. Kontynuacja historii z 2017 roku trafi do widzów już jutro, więc z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun. Na materiale nie mogło zabraknąć Jigsawa.

18 stycznia odbędzie się premiera drugiego sezonu „Punishera” od Netflix. Platforma zadbała o 13 odcinków, a Jon Bernthal ponownie wcielił się w głównego bohatera.

Punisher, sezon 2 – recenzja serialu. Punish him

Netflix nie daje nam zapomnieć o serialu. Najnowszy zwiastun wprowadza w historię i zapowiada kilka efektownych akcji, w których Punisher kolejny raz zmierzy się z bandziorami, a jednocześnie stanie naprzeciwko swojego byłego przyjaciela – Billy Russo to oczywiście główny antagonista drugiego sezonu.

"Były żołnierz Marines, Frank Castle (Jon Bernthal), stara się wieść normalne życie, do momentu, kiedy zostaje uwikłany w usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham). Kiedy tylko zagłębia się w tajemnicę dziewczyny oraz tych, którzy szukają posiadanych przez nią informacji, na jego plecy spada kolejny ciężar - nowi i starzy wrogowie zmuszają go do konfrontacji z samym sobą i zaakceptowania swojego przeznaczenia - czyli przeistoczenia się w Punishera..."

Wkrótce powinniśmy otrzymać szczegóły dotyczące przyszłości serialu. Netflix w ostatnim roku zrezygnował z tworzenia kolejnych produkcji z Marvel Cinematic Universe, więc możemy podejrzewać, że podobny los spotka właśnie „Punishera”. W 2019 roku zobaczymy jeszcze trzeci sezon "Jessici Jones".

Tagi: Netflix punisher serial Trailer zwiastun