Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2019 10:12
Anthem Gameplay poboczne misje
1256V

Anthem zaoferuje rozbudowane misje poboczne. Gameplay pokazuje wymagającą misję

BioWare zadbało o odpowiedni poziom misji pobocznych. W Anthem natrafimy na różnorodne wyzwania i dzisiaj możemy spojrzeć na rozgrywkę z wymagającego zadania, w którym trójka graczy mierzy się z najróżniejszymi potworami.

Nie możemy w ostatnich dniach narzekać na brak materiałów z Anthem. BioWare oraz Electronic Arts systematycznie oferują nowe fragmenty rozgrywki, które mają na celu zaprezentowanie kolejnych elementów z oczekiwanej gry.

Gameplay z Anthem pokazuje Fort Tarsis

Dzisiaj możemy spojrzeć na jedną z misji pobocznych – trójka bohaterów otrzymuje zlecenie, jednak postacie nie mogą liczyć na szybkie rozwiązanie problemu. Gracze trafiają do kolejnych lokacji, walczą z następnymi grupami przeciwników, a na końcu spotykają ogromnego tytana.

Anthem wygląda efektownie, a sympatycy kooperacyjnej walki z przerośniętymi bestiami muszą szykować wolny czas, ponieważ produkcja zawędruje na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste już 22 lutego.

BioWare postanowiło ułatwić poszukiwanie nowych znajomych do gry i każdy tryb w Anthem będzie posiadał matchmaking, więc bez najmniejszego problemu znajdziemy chętnych do wykonywania nawet najtrudniejszych zadań.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts gameplay

Nie przegap