Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2019 09:32
High Life Pattinson Buzek Zwiastun
734V

High Life na zwiastunie. Robert Pattinson w nowym filmie Claire Denis

W kwietniu na wielki ekran zawędruje nowa produkcja Claire Denis. Reżyserka zmierzyła się z historią umiejscowioną na pokładzie statku kosmicznego, na którym znajduje się grupa kryminalistów. W filmie wystąpi Agata Buzek.

High Life” był już pokazywany na licznych festiwalach filmowych, jednak wielka premiera odbędzie się dopiero 12 lipca. Za produkcję odpowiada Claire Denis, którą możecie kojarzyć z między innymi „Intruz”, „Piękna praca”, czy też „Isabelle i mężczyźni”.

Ghostbusters na pierwszej zajawce

W głównego bohatera „High Life” wcieli się Robert Pattinson – mężczyzna znajduje się na pokładzie statku kosmicznego, którego pasażerowie nie mogą liczyć na szczęśliwe zakończenie. Rząd postanowił zaoferować kryminalistom podróż w przestrzeń kosmiczną, jednak zainteresowani od początku wiedzą, że nigdy nie wrócą do swoich domów – statek zmierza do czarnej dziury.

Pattinson w tym wypadku zajmie się wychowaniem młodej Willow, która choć nie jest jego biologiczną córką, to jednak mężczyzna postanowił się nią zaopiekować – dziecko urodziło się na stacji kosmicznej.

W filmie wystąpi również Agata Buzek  – polską aktorkę mogliście zobaczyć w między innymi „Rewers”, „Tajemnica twierdzy szyfrów”, „Niewinny”, „Teraz albo nigdy!” oraz „Koliber”.

Tagi: film High Life trailer

Nie przegap