Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2019 12:42
Sony Ankieta dotycząca przyszłości PlayStation 5
3768V

Sony „planuje przyszłość”. Firma rozsyła ankiety

Sony rozsyła wiadomości do klientów z Europy, ponieważ firma zamierza dokładnie zaplanować kolejne ruchy. Ankieta zawiera podstawowe pytania, ale najwidoczniej korporacja liczy się z naszym zdaniem i próbuje odpowiednio działać.

Pierwsi gracze otrzymują na skrzynki e-mailowe ankietę zatytułowaną wymownie: „Powiedz nam, co sądzisz o grach konsolowych”. W treści firma podkreśla, że zamierza „zaplanować przyszłość PlayStation”, a nasze odpowiedzi pomogą w podjęciu kilku kluczowych decyzji.

Aktualizacja PlayStation Store - 15/01/2019

„Cześć, bardzo chcielibyśmy usłyszeć Twoją opinię na temat gier konsolowych.

Pomoże nam to w zaplanowaniu przyszłości PlayStation – i poprawieniu wrażeń z gier.

Nie zajmie Ci to dużo czasu, a my naprawdę docenimy Twój udział.

Bardzo dziękujemy,
Zespół Sony PlayStation.”

Wszystkie pytania są związane z doświadczeniem użytkownika oraz wykorzystywanie konsol. Firma pyta o streaming, gry online, zmagania offline, a także posiadane platformy, urządzenia przenośne lub inne sprzęty do grania.

Wiele na to wskazuje, że Sony planuje w przeciągu najbliższego roku przedstawić światu PlayStation 5, a odpowiednia baza informacji pozwoli pewnie zaplanować kolejne ruchy – może nawet nasze sugestie wpłyną na konferencję, ponieważ firma będzie wiedziała, na jakich elementach ma skupić swoją uwagę?

Warto pamiętać, że korporacja zrezygnowała z przygotowania wystąpienia na E3 2019. Firma aktualnie nie potwierdza swoich kolejnych ruchów, ale możemy podejrzewać, że w niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać wszystkie plany na kolejne miesiące – w końcu na PlayStation 4 mają zadebiutować mocne gry, które potrzebują odpowiednich prezentacji.

Źródło: Twitter

Tagi: playstation playstation 4 PlayStation 5 sony