Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2019 10:32
Dragon Ball ProjectZ Dragon Ball
6800V

Zapowiedziano Dragon Ball ProjectZ. Nadciąga RPG akcji

Bandai Namco musiało zareagować na nieprzychylne opinie dotyczące ostatniej prezentacji. Firma potwierdziła rozwój nowej produkcji i tym razem Japończycy stawiają na RPG-a akcji!

W ubiegłym tygodniu Japończycy zapowiadali wielkie wydarzenie dla fanów Dragon Balla, jednak prezentowane informacje nie spełniły oczekiwań fanów. W rezultacie studio postanowiło zareagować i właśnie otrzymaliśmy pierwsze informacje dotyczące nowego projektu.

Super Dragon Ball Heroes: World Mission trafia do Europy. Data premiery, zwiastun i szczegóły

Na dobry początek otrzymaliśmy zajawkę – jeszcze w tym miesiącu zobaczymy pełnoprawną prezentację nowego RPG-a akcji. Show zaplanowano na 26-27 stycznia i w tym dniu powinniśmy również spojrzeć nowych wojowników przygotowanych dla Dragon Ball FighterZ.

Trudno powiedzieć, czy narzekania oddanych sympatyków serii pomogły, ale teraz w spokoju możemy przygotowywać się na prezentację czegoś dużego. Aktualnie niestety nie znamy jakichkolwiek informacji – wydawca nie potwierdził nawet studia zaangażowanego w projekt.

Bardzo długo czekamy na konkretnego RPG-a w uniwersum Dragon Ball, ale możemy mieć nadzieję, że Bandai Namco pójdzie za ciosem i ponownie zaoferuje nam bardzo mocną produkcję związaną z tym IP.

[Aktualizacja #1]

Najwidoczniej firma pośpieszyła się z prezentacją... Tweet zniknął z oficjalnego kanału.

Dragon Ball RPG akcji
[Aktualizacja #2] 
Tweet powrócił... ;)

Źródło: Twitter

Tagi: dragon ball Dragon Ball FighterZ Dragon Ball ProjectZ