Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2019 07:30
Mortal Kombat 11 Opóźnienie Nintendo Switch
1592V

Mortal Kombat 11 może nie zadebiutować na Nintendo Switch w terminie. Zmiany w Mortal Kombat Mobile

Wyczekiwana przez wielu bijatyka NetherRealm Studios najwidoczniej nie trafi do wszystkich graczy już w kwietniu. Informacji aktualnie nie potwierdza Warner Bros., ale nawet oficjalny sklep wydawcy przedstawił nową datę premierę wersji na Nintendo Switcha.

W najbliższy czwartek odbędzie się prezentacja Mortal Kombat 11. Twórcy przedstawią gameplay, opowiedzą o historii, a nawet znajdą czas na pokazanie kilku fighterów. Nie możemy pewnie liczyć na pełny zestaw postaci, ale podczas wydarzenia na pewno nie zabraknie ekscytujących pojedynków.

Mortal Kombat 11. Tak wygląda Scorpion w grze

Na imprezie możemy również otrzymać  oficjalną wiadomość dotyczącą opóźnienia Mortal Kombat 11 na Nintendo Switch – tytuł w pierwotnej wersji miał trafić na rynek 23 kwietnia, czyli w dniu debiutu edycji na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, ale najwidoczniej zespół odpowiedzialny za port potrzebuje dodatkowego czasu.

Oficjalny sklep Warner Bros. oraz brytyjski i francuski Amazon przedstawiły już nową datę – Mortal Kombat 11 ma w edycji na Nintendo Switcha wskoczyć na półki sklepowe 10 maja. Nie mówimy tutaj o ogromnym opóźnieniu, jednak na pewno warto wiedzieć o tej sytuacji.

Ed Boon potwierdził również zmiany w mobilnym MK – Mortal Kombat X zostanie przemianowane na „Mortal Kombat”. Twórcy zdecydowali się na taki ruch, ponieważ w ten sposób przygotują jedną wersję, która będzie stale rozwijana. Możliwe, że gra otrzyma również swoje 5 minut podczas czwartkowego wydarzenia – szef NetherRealm Studios zapowiedział, że już wkrótce otrzymamy konkretne informacje dotyczące gry. Gracze mogą oczekiwać nowych bohaterów oraz świeżej zawartości.

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2019/01/mortal_kombat_11_on_switch_appears_to_have_been_delayed_until_may_in_europe

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.