Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2019 12:57
Mad Box Prezentacja Wideo Konsola
3612V

Mad Box wygląda świetnie. Wizualizacja wideo

Ian Bell właśnie przedstawił wizualizację zachowania Mad Boxa. Konsola będzie reagować na między innymi włączone produkcje i gracze mogą liczyć na odpowiedni podświetlenie. Zobaczcie materiał wideo.

Szef Slightly Mad Studios nie przestaje zaskakiwać. Po krótkiej, weekendowej przerwie otrzymaliśmy właśnie nowy materiał prezentujący Mad Boxa. Firma skupia się teraz na zaprezentowanym wcześniej wyglądzie i nawet pokazuje nam możliwości konsoli.

Mad Box ma już ostateczny wygląd. Firma mogła zdradzić nazwę nowego Project CARS

Przedni panel Mad Boxa to duży ekran, który będzie wyświetlał odpowiednie funkcje. To właśnie tutaj pojawi się informacje o włączonej grze, aktualnie słuchanej muzyce lub po prostu odpalonym filmie. Możemy nawet podejrzewać, że konsola posiada dotykowy panel, ponieważ na prezentacji zobaczycie między innymi start/pauzę oraz regulację głośności.

Na pewno warto zwrócić uwagę na podświetlenie – pewnie nie każdemu taka propozycja przypadnie do gustu, ale szczerze mówiąc jest to na pewno interesująca opcja względem aktualnie wydanych sprzętów. Na premierę PlayStation 4 i Xboksa One otrzymaliśmy zwykłe, czarne modele, które nie wyróżniały się z tłumu.

Możemy przypuszczać, że deweloperzy otrzymają dostęp do ekranu i będą mogli dostosować przedni panel – podobną sytuację widzimy w przypadku podświetlenia DualShocka 4, który może nas poinformować o przykładowo stanie zdrowia bohatera.

Źródło: Twitter

Tagi: konsola mad box prezentacja