Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2019 12:19
New Super Mario Bros. U Deluxe zaliczył świetny start. Lepszy wynik od oryginału
1218V

New Super Mario Bros. U Deluxe zaliczył świetny start. Lepszy wynik od oryginału

Nintendo ma w swoim katalogu wiele hitów, które nie osiągnęły oczekiwanych wyników na Nintendo Wii U, ale mogą otrzymać drugie życie na Nintendo Switchu. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest New Super Mario Bros. U Deluxe.

Chart-Track opublikowało wyniki sprzedaży gier z Wielkiej Brytanii. Najchętniej kupowaną produkcją ubiegłego tygodnia na Wyspach był New Super Mario Bros. U Deluxe. Tytuł trafił wyłącznie na jedną platformę i zdołał wskoczyć na fotel lidera.

Fortnite najpopularniejszym tytułem na Nintendo Switcha w 2018 roku

New Super Mario Bros. U Deluxe zanotował 25% lepszy start od wersji na Nintendo Wii U – jest to znacząca sytuacja, która pokazuje siłę nowej platformy, ponieważ zazwyczaj odświeżone odsłony nie mogą liczyć na tak dobre rezultaty.

Gra nie zdołała pobić sukcesów Super Smash Bros. Ultimate oraz Mario Kart 8 Deluxe, ale bez problemu osiągnęła lepszy wynik od Mario Tennis Aces – Chart-Track niestety nie podaje dokładnych liczb i posiada wyłącznie statystyki fizycznych kopii.

Należy na pewno pamiętać, że ubiegły tydzień był spokojny – największe killery miesiąca dopiero nadciągają, więc New Super Mario Bros. U Deluxe pewnie nie będzie długo cieszył się z pierwszego miejsca w rankingu sprzedaży.

  1. New Super Mario Bros. U Deluxe
  2. FIFA 19
  3. Red Dead Redemption 2
  4. Call of Duty: Black Ops 4
  5. Super Smash Bros. Ultimate
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Battlefield 5
  8. GTA 5
  9. Crash Trilogy
  10. Forza Horizon 4

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-01-14-new-super-mario-bros-u-deluxe-launch-sales-25-percent-higher-than-on-wii-u

Tagi: New Super Mario Bros. U Deluxe Wielka Brytania wyniki sprzedaży