Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 12.01.2019 19:00
Travis Strikes Again: No More Heroes. 15 minut z kooperacyjnej rozgrywki
595V

Travis Strikes Again: No More Heroes. 15 minut z kooperacyjnej rozgrywki

Travis Strikes Again: No More Heroes to gra należąca do serii No More Heroes, w której wcielamy się w postać Travisa Touchdowna. W najnowszej produkcji będziemy mogli pograć w kooperacji.

Travis Strikes Again: No More Heroes rozgrywa się siedem lat po wydarzeniach z No More Heroes 2, które ukazało się w 2010 r. W najnowszej produkcji z serii oferuje nam zarówno samotną jak i kooperacyjną rozgrywkę. Gra zadebiutuje 18 stycznia.

New Super Mario Bros. U Deluxe. Analiza portu na Nintendo Switch

W Travis Strikes Again: No More Heroes tytułowy protagonista, Travis Touchdown zaszył się w południowych lasach Stanów Zjednoczonych, gdzie oddaje się pasji grania w gry wideo. Jednak jego sielanka nie trwa długo, ponieważ zostaje odnaleziony przez Badmana.

W najnowszej grze od Grasshopher Manufacture obaj mordercy będą musieli rywalizować i odnaleźć sześć kuli śmierci, dzięki czemu zwycięzca otrzyma możliwość wypowiedzenia jednego życzenia.

Na kanale Nintendo ukazał się film, który prezentuje rozgrywkę w kooperacji. Chociaż całość trwa 15 minut, właściwa rozgrywka rozpoczyna się w 6:00 minucie. 

 

Tagi: gameplay Grasshopper Manufacture nintendo switch Travis Strikes Again: No More Heroes wideo