Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 12.01.2019 17:15
Książe w Nowym Jorku po 30 latach doczeka się kontynuacji
1875V

Książe w Nowym Jorku po 30 latach doczeka się kontynuacji

Książe w Nowym Jorku to film, w którym Eddie Murphy jako książe Akeem wyrusza do Nowego Jorku, aby znaleźć żonę. Po 30 latach produkcja doczeka się kontynuacji.

Książę w Nowym Jorku jest jednym z najlepszych filmów z Eddie'm Murphym.  Aktor wcielił się w rolę młodego księcia Zamundy 30 lat temu. Film trafił do kin 29 czerwca 1988 r.

Temat tygodnia. Drogi Bungie i Activision rozeszły się

Według portalu Deadline film doczeka się kontynuacji, a prace nad nim mają się rozpocząć jeszcze w tym roku. Reżyserem został Craig Brewer - pracował on z Murphym przy Dolemite is my name z 2018 r.. Za scenariusz odpowiada Kenya Barris - autor skryptu do seriali Czarno to widzę i Przyjaciółki.

W filmie książę Akeem dowie się o swoim dawno zaginionym synu i powróci do Ameryki, aby go odnaleźć.  Autorzy chcieli, aby powróciła jak największa ilość oryginalnej obsady i na tę chwilę wiadomo, że w kontynuacji wystąpi Arsenio Hall, Shari Headley, John Amos oraz James Earl Jones.

Źródło: https://deadline.com/2019/01/coming-to-america-sequel-eddie-murphy-craig-brewer-directing-dolemite-is-my-name-1202533726/

Tagi: eddie murphy film kontynuacja Książę w Nowym Jorku paramount pictures