Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.01.2019 12:03
The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Zobaczcie świetną animację stworzoną przez fanów
1258V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Zobaczcie świetną animację stworzoną przez fanów

The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest jedną z najlepszych gier wszech czasów, a jej społeczność potrafi zdziałać istne cuda dzięki jej otwartości. Taka kreatywność wylewa się także poza wirtualny świat i skłania fanów do własnej twórczości.

Mimo, iż The Legend of Zelda ma na karku ponad 3 dekady, od dawna nie doczekała się żadnej współczesnej adaptacji w formie anime - a zważywszy na wciąż rosnącą popularność marki, Nintendo przydałby się nowy serial.

Co prawda jakiś czas temu świat obiegła plotka, że być może producent Castlevanii na Netflix podejmie się tego zadania, ale zanim do tego dojdzie, minie sporo czasu. Jeśli zatem jesteście głodni animowanych wrażeń i chcecie zobaczyć jak mogłaby wyglądać fajna, dynamiczna i napakowana akcją adaptacja The Legend of Zelda: Breath of the Wild, koniecznie powinniście obejrzeć poniższe dzieło stworzone przez fanów serii.

Całość jest stosunkowo krótka, ale rozbudza wyobraźnię i stanowi dobry przykład tego, jak mogłaby wyglądać seria przygotowywana przez Netflix.

Fan animation of Zelda

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Nie przegap