Hitman HD Enhanced Collection na zwiastunie. Spora cena, pewne braki i ciekawe zmiany

Wideo
1304V
Hitman HD Enhanced Collection na zwiastunie. Spora cena, pewne braki i ciekawe zmiany
Wojciech Gruszczyk | 11.01.2019, 18:33

Dwie odpicowane części Hitmana są od dzisiaj dostępne na PlayStation 4 i Xboksie One. IO Interactive postanowiło przedstawić zestaw, a jednocześnie zaprezentowano zwiastun, który pozwala spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki.

Hitman HD Enhanced Collection zawiera Hitman: Blood Money HD i Hitman: Absolution HD. Pakiet jest dostępny na PlayStation Store oraz Xbox Live – zainteresowani muszą przygotować około 250 zł.

Ready at Dawn poszukuje pracowników do gry AAA. Studio tworzy nowe IP

Autorzy w tym wypadku oferują nowe i ulepszone tekstury, podkręcają rozgrywkę do 60 klatek na sekundę, zwiększają rozdzielczość cieni, ulepszają odbicia w lustrach (są ostrzejsze niż kiedykolwiek), a nawet zajęli się dopieszczeniem oświetlenia. Twórcy znaleźli czas na integrację w kontrolę – w tym wypadku zespół dopracował poruszanie się bohatera za pomocą analogów, czy też dostosowano reakcje postaci.

Niestety, nie otrzymujemy tutaj pełnej zawartości – w Hitman: Absolution zabrakło kontraktów i autorzy aktualnie starają się przywrócić zmagania. Problemem w tym wypadku okazało się ogólne rozporządzenie o ochronie danych (GDPR) oraz fakt, że firma nie posiada własnych serwerów do tego wariantu zabawy.

Czy w tej sytuacji warto wydać 250 zł na dwa klasyki? Zdania pewnie będą podzielone, ale poniższy materiał pomoże zainteresowanym podjąć ostateczną decyzję.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych