Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 21:30
Final Fantasy X/X-2  Final Fantasy 12 Data Premiery Nintendo Switch Xbox One
1075V

Final Fantasy X/X-2 i Final Fantasy 12 trafią na Nintendo Switch i Xbox One w kwietniu

Square Enix potwierdziło kapitalne informacje dla posiadaczy Xboksów One oraz Nintendo Switchów. Już w kwietniu gracze na tych platformach zagrają w Final Fantasy X/X-2 oraz Final Fantasy 12.

Final Fantasy X / X-2 HD Remaster i Final Fantasy XII: The Zodiac Age zawędrowały już na PlayStation 4 oraz komputery osobiste, ale w ubiegłym roku Square Enix potwierdziło plany przeniesienia produkcji na kolejne urządzenia.

Final Fantasy XV Episode Ardyn na zwiastunie. Square Enix zapowiada historię

Dzisiaj otrzymaliśmy ostateczne daty premier – kolekcja Final Fantasy X / X-2 HD Remaster będzie dostępna na Xbox One i Nintendo Switch od 16 kwietnia, a Final Fantasy XII: The Zodiac Age zawędruje na wspomniane platformy dokładnie 30 kwietnia.

Będzie to na pewno bardzo wymagający miesiąc dla wszystkich miłośników Final Fantasy, którzy kolekcjonują produkcje z tej serii i chętnie powrócą do znanych światów – w końcu zawsze można zdobyć nowe osiągnięcia i poznać historie w nowych miejscach.

Jeśli natomiast należycie do graczy, którzy nie wypróbowali Final Fantasy X / X-2 HD Remaster i Final Fantasy XII: The Zodiac Age, a macie ochotę na odrobinę japońskiego mięcha, to szykujcie wolny czas i gotówkę – z tymi produkcjami trzeba się zapoznać.

Warto jednocześnie wspomnieć, że jeszcze w 2019 roku zagramy w Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition – tytuł zmierza na PlayStation 4 i Nintendo Switcha.

Źródło: Twitter

Tagi: Final Fantasy X | X-2 HD Remaster Final Fantasy XII: The Zodiac Age Square Enix Virtuous Games