Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 19:05
Ace Combat 7 Battle Royale Zwiastun
1058V

Ace Combat 7 z Battle Royale i Team Deathmatch. Zwiastun pokazuje tryby

Zmagania Battle Royale zawitają nawet do Ace Combat 7. Bandai Namco opublikowało nowy zwiastun skupiający się na elementach sieciowych z oczekiwanej przez wielu produkcji. Gracze mogą szykować się na dwa tryby.

Ace Combat 7 zapewni wielogodzinną historię przepełnioną ciekawymi misjami, jednak to dopiero początek. Project Aces zajęło się również stworzeniem trybu multiplayer, którego elementy zostały przedstawione na najnowszym zwiastunie.

Ace Combat 7. Pierwsza ocena z recenzji zapowiada hit

Najwidoczniej nawet w Japonii dostrzegają siłę rywalizacji Battle Royale, ponieważ jednym z dwóch sieciowych trybów dostępnych w Ace Combat 7 będzie właśnie rywalizacja znana z między innymi Fortnite.

Czy takie zmagania w dynamicznych maszynach mają sens? Wiele na to wskazuje, że tak, ponieważ pierwsze opinie dotyczące Ace Combat 7 są bardzo pozytywne. Gra otrzyma również standardowy Team Deathmatch, a możemy przewidywać, że to dopiero początek pozytywnych informacji dla fanów tej serii.

Project Aces długo pracowało nad przygotowaniem Ace Combat 7, więc autorzy powinni rozwijać projekt – w kolejnych dniach otrzymamy konkretne plany dotyczące wsparcia pozycji, która już w dniu premiery zaoferuje ogromną zawartość.

Jak celnie dostrzegł Dobermann (dzięki!) - w Sieci wylądowała już lista pucharków... "Dzbanki" będziemy zdobywać również za pojedynki sieciowe, więc gracze muszą szykować się na przynajmniej 50 spotkań Battle Royale.

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco Project Aces