Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 18:10
Dragon Age 4 może otrzymać tryb multiplayer
736V

Dragon Age 4 może otrzymać tryb multiplayer

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę? BioWare poszukuje nowych pracowników, którzy zajmą się przygotowaniem Dragon Age 4. Zespół potrzebuje deweloperów posiadających doświadczenie z sieciowymi produkcjami.

BioWare w kolejnych tygodniach będzie oficjalnie wspominać wyłącznie o Anthem, ale możemy mieć pewność, że zespół pracuje również nad Dragon Age 4. Twórcy poszukują nowych deweloperów, którzy pomogą w rozwoju oczekiwanego RPG-a.

Dragon Age 4 zapowiedziane. BioWare nie zapomina o smokach

Studio potrzebuje między innymi „Dyrektora Technicznego marki Dragon Age”, który będzie liderem zespołu. Twórca ma jednak posiadać nie tylko doświadczenie w kreowaniu wielkich gier RPG nastawionych na opowieść, ale musi posiadać również niezbędne umiejętności w kreowaniu gier sieciowych.

Nie jest to oczywiście jednoznaczne stwierdzenie, które pozwala nam szykować się na multiplayer w Dragon Age 4, ale wiele na to wskazuje, że autorzy także tym razem zdecydują się na rozbudowanie gry i zaoferowanie dodatkowych treści. Już w ubiegłym roku informatorzy wspominali o „żywych elementach”, które mają zawędrować do nowej produkcji BioWare.

Casey Hudson wyjaśnił, że zespół nadal skupia się na „historii oraz postaciach”, ale wspomniane „elementy” odnoszą się do „dalszego opowiadania historii po zakończeniu głównej opowieści”.

Na szczegóły od BioWare musimy niestety zaczekać – autorzy mogą dopiero w przyszłym roku prezentować konkrety dotyczące Dragon Age 4, ponieważ w kolejnych miesiącach w głównej mierze będziemy słyszeć o Anthem.

Źródło: https://gamingbolt.com/dragon-age-4-development-might-be-ramping-up-as-bioware-posts-new-job-listings

Tagi: BioWare Dragon Age 4 Electronic Arts