Samsung Galaxy S10 zostanie ujawniony w lutym. Firma zaprasza na „nową generację”

News
1555V
Samsung Galaxy S10 zostanie ujawniony w lutym. Firma zaprasza na „nową generację”
Wojciech Gruszczyk | 10.01.2019, 16:38

Samsung potwierdził kolejną konferencję. Wydarzenie odbędzie się już w przyszłym miesiącu i na nadchodzącym Galaxy Unpacked poznamy „nową generację” smartfonów od uznanego producenta. Szykujcie się na ogromny telefon.

Samsung właśnie potwierdził pierwszą informację z ubiegłorocznego przecieku – wtedy to poznaliśmy mnóstwo konkretów i zdaniem informatora: firma zaprezentuje nowe smartfony już 20 lutego.

Samsung Galaxy S10+ za 6600 zł? Przeciek zdradza datę premiery, cenę, wersje, szczegóły

To właśnie w tym dniu odbędzie się „Galaxy Unpacked”, czyli wydarzenie, podczas którego zobaczymy nowinki techniczne przygotowywane przez inżynierów Samsunga. Poniżej zobaczycie teaser – materiał jednoznacznie sugeruje nadejście Samsunga Galaxy S10.

Co aktualnie wiemy o urządzeniu? Samsung podobno przygotował trzy modele, które będą różnić się od siebie między innymi wielkością – 5,8”, 6,1” oraz 6,4”. Firma podobno zrezygnowała z notcha, więc na ekranie pojawi się „dziurka” z aparatem. W przypadku ekranu możemy szykować się na Infinity O, a ponadto zainteresowani mają otrzymać możliwość ładowania innych sprzętów za pomocą smartfona (działa jak powerbank). Samsung Galaxy S10 skorzysta z systemu Android Pie, a na plecach zobaczymy trzy aparaty.

To oczywiście nie są oficjalne informacje, jednak już wkrótce otrzymamy pełny wgląd w nową linię Samsunga Galaxy. 

Źródło: Twitter

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych