Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 16:01
Catherine Classic premiera cena szczegóły
1519V

Catherine Classic na PC. Premiera, cena i szczegóły

Plotki, ploteczki i mamy. Catherine Classic jest od teraz dostępna na komputerach osobistych. Gra trafiła na Steam i z tej okazji otrzymaliśmy wszystkie niezbędne konkrety oraz materiały.

Catherine Classic to oczywiście odpicowana odsłona Catherine – produkcja pierwotnie w 2011 roku zadebiutowała wyłącznie na PlayStation 3 i Xboksach 360. Atlus oraz SEGA określają grę jako „preludium do premiery Catherine Full Body”.

Catherine: Full Body. Zwiastun pokazuje nowe sceny i motywy w remasterze

Catherine Classic jest od teraz dostępna na PC – gra kosztuje 85,99 zł. Gracze mogą w tym wypadku liczyć na pełną historię, w której nie brakuje trudnych decyzji, ciekawych łamigłówek oraz zaskakujących sytuacji.

Autorzy zadbali o małe rozbudowanie pozycji i gracze na PC mogą liczyć na między innymi: rozdzielczość 4K, nieograniczone klatki na sekundę, możliwość edycji i przypisania klawiszy klawiatury i myszki, oraz opcjonalne dialogi w języku japońskim. Twórcy dodatkowo oferują:

„Gracze otrzymają także możliwość rozgrywki solo, w trybie lokalnej kooperacji i w trybie versus, w którym stawią czoła wyzwaniom wspinaczki na koszmarną wieżę. Dodatkowo wersja PC zawiera także trochę niespodzianek: zestaw tapet na smartfony i komputery, zestaw awatarów i próbki ścieżki dźwiękowej. Aby je zgarnąć, wystarczy kupić grę w pierwszych dwóch tygodniach od jej premiery.”

Czujecie się zaintrygowani? To oglądajcie zwiastun oraz screeny – w galerii znajdziecie sporo zrzutów ekranów prezentujących edycję na PC.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Atlus catherine Catherine Classic Deep Silver Sega

Nie przegap