Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.01.2019 12:24
Zagadka w Destiny 2 okazała się za trudna, więc Bungie odblokowało nową zawartość dla wszystkich
3547V

Zagadka w Destiny 2 okazała się za trudna, więc Bungie odblokowało nową zawartość dla wszystkich

Bungie w każdym dodatku do Destiny 2 przygotowuje coś, co ukryte jest za jakimiś wymaganiami do spełnienia. W przypadku Czarnej zbrojowni, ostatnią kuźnię postanowiono ukryć za wymagającymi zagadkami. Co mogło pójść nie tak?

Bungie dba o to, by gracze się nie nudzili po wypuszczeniu kolejnych dodatków. Krytykowano ich po premierze gry oraz dwóch mniejszych DLC, więc w Porzuconych ekipa przysiadła nad tematem. Ale przy najnowszym dodatku - Czarna zbrojownia, ktoś przegiął pałę.

Destiny 2 otrzyma tonę nowej zawartości. Bungie prezentuje plany na 3 sezony

Deweloperzy postanowili ostatnią z kuźni ukryć za serią zagadek logicznych, które śmiałkowie mieli rozwiązać w lokacji Laboratoria Niobe. Plan był prosty - gdy wybrana grupa je rozwiąże, nowa zawartość zostanie odblokowana dla wszystkich.

Problemem jednak był poziom skomplikowania zagadek. Przez 24 godziny, nikomu się tak sztuka nie udała. Bungie zostało zmuszone do udostępnienia Kuźni Bergusia wszystkim bez spełniania nałożonego wcześniej wymogu.

Przypadek ten jest idealnym pokazem, co się dzieje, gdy deweloperzy przegną w kombinowaniu. Do tej pory zawartość była ukryta albo za Najazdami, które prędzej czy później zaliczano, albo za jakimś cyklem aktywności lub okresie od premiery.

Tagi: Activision Bungie destiny 2: porzuceni PC playstation 4 wideo xbox One