Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2019 17:54
The Grand Tour Game może okazać się crapem. Cena gry znacząco spadła
2018V

The Grand Tour Game może okazać się crapem. Cena gry znacząco spadła

Na tydzień przed premierą Amazon zdecydował się na znaczącą obniżkę The Grand Tour Game. Takie sytuacje nie dzieją się bez przyczyny, więc wiele na to wskazuje, że produkcja Amazonu nie spełni oczekiwań.

The Grand Tour Game to wyścigi podzielone na odcinki, za które odpowiada Amazon Games. Deweloperzy zdecydowali się na przygotowanie produkcji w oparciu o cykl programu The Grand Tour. Premiera tytułu odbędzie się 15 stycznia jednocześnie na PlayStation 4 i Xboksach One.

Amazon ujawnił najlepiej sprzedające się gry i produkty w 2018 roku

The Grand Tour Game od początku nie zapowiadało się na najlepsze wyścigi 2019 roku, jednak wiele na to wskazuje, że nawet Amazon nie wierzy w sukces pozycji. Na siedem dni przed premierą cena gry spadła z 112 na 63 zł.

Nie możemy w tutaj mówić o standardowej sytuacji. Możemy nawet przypuszczać, że The Grand Tour Game nie cieszy się specjalnie wysokim zainteresowaniem, więc firma postanowiła podkręcić zainteresowanie decydując się na taką obniżkę.

Pierwsze opinie dotyczące The Grand Tour Game powinny zadebiutować w Sieci już w przyszłym tygodniu – mamy na portalu graczy, którzy faktycznie czekają na propozycję Amazon Games?

Źródło: https://www.teamvvv.com/news/the-grand-tour-games-price-slashed-to-just-11-99-days-before-launch/

Tagi: amazon cena The Grand Tour Game