Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 20:18
Marvel szykuje się do zapowiedzi nowej gry
1299V

Marvel szykuje się do zapowiedzi nowej gry. Fantastyczna Czwórka, Marvel vs Capcom, a może coś innego?

Marvel po sukcesie Spider-Mana chce znacznie więcej. Korporacja zdecydowała się na ciekawy ruch w mediach społecznościowych, który przez graczy jest odbierany jednoznacznie – firma szykuje się do ujawnienia nowej produkcji.

Już w ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy informacje dotyczącą nowej gry przygotowywanej na zlecenie Marvela. Człowiek odpowiedzialny za sukces Hearthstone'a otrzymał za zadanie rozwijanie gry dla uznanej korporacji.

Marvel zgarnia talent Blizzarda. Twórca Hearthstone pracuje nad nowym tytułem

Wiele na to wskazuje, że to dopiero początek pozytywnych informacji. Wczoraj w mediach społecznościowych Marvel Games zobaczyliśmy zmianę grafiki – firma jest teraz określana jako „MARVEL G4MES”.

Ta cyfra pojawia się tutaj podobno nie bez przyczyny – niektórzy obstawiają grę w uniwersum Fantastycznej Czwórki, kolejni wierzą w Marvel vs Capcom 4, a niektórzy przygotowują się do ujawnienia aż czterech nowych projektów.

Choć pewnie dla wielu naszych czytelników każda z tych propozycji może wyglądać dość dziwnie, to jednak warto zwrócić uwagę, że już jutro rozpoczyna się „Fantastic Four: World’s Greatest Week”. Specjalne wydarzenie dla fanów Fantastycznej Czwórki ma przynieść wiele nowych informacji dotyczących rozwoju tej marki – warto podkreślić, że najnowsza seria komiksów cieszy się w Stanach Zjednoczonych rekordowym zainteresowaniem. Wydarzenie związane z Fantastyczną Czwórką będzie trwać aż do 16 stycznia, a pojawienie się „czwórki” w logo Marvel Games jest odbierane przez graczy dość jednoznacznie.

Szczerze mówiąc trudno mi uwierzyć, by Marvel zdecydował się akurat na grę rozszerzającą wydarzenia z tego uniwersum, ale może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni?

Marvel Games

Źródło: Twitter

Tagi: Marvel marvel games zapowiedź