Kolejny błąd Bethesdy? The Elder Scrolls VI bez muzyki Jeremy'ego Soule'a

News
4039V
Kolejny błąd Bethesdy? The Elder Scrolls VI bez muzyki Jeremy'ego Soule'a
Bartosz Dawidowski | 07.01.2019, 12:13

Bethesda zalicza ostatnio same wpadki. Niestety nie najlepiej wróży to dla jakości przygotowywanego aktualnie The Elder Scrolls VI.

To może być kolejny poważny błąd Bethesdy. Okazuje się, że kompozytor odpowiedzialny za rewelacyjne soundtracki ze Skyrim, Oblivion i Morrowind nie bierze udziału w powstawaniu The Elder Scrolls VI.

"Wielu fanów o to pytało, więc odpowiem... nigdy bym się nie odwrócił plecami do TES. Moje zaangażowanie w ten projekt zależałoby tylko od decyzji kreatywnej ze strony Bethesdy i kierunku, w jakim chcą skierować markę. Chciałbym jednocześnie potwierdzić, że nie jestem aktualnie zaangażowany w tworzenie TES VI" - napisał Jeremy Soule na swoim Facebooku.

Kompozytor dodał, że docenia wsparcie fanów i jest przekonany, że kogokolwiek wybierze Bethesda na jego miejsce, wykona dobrą robotę.

Wygląda na to, że w 2016 roku Soule pokłócił się z Bethesdą o wykorzystanie aranżacji jego muzyki bez konsultacji w trakcie oficjalnego koncertu Skyrim. Muzyk wyrażał wtedy swoje niezadowolenie z zachowania firmy z Maryland w tym kontekście.

 

Źródło: własne

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper