Nintendo droczy się z fanami i neguje istnienie Bowsette

News
2233V
Nintendo droczy się z fanami i neguje istnienie Bowsette
Igor Chrzanowski | 05.01.2019, 13:45

Jak powszechnie wiadomo, fanowska twórczość poświęcona jakiejś marce potrafi zaprowadzić ją w takie miejsca, o których żaden z twórców nigdy by nawet nie pomyślał. To samo tyczy się oczywiście również i słynnego Mario od Nintendo.

Zapewne wielu z Was może nie orientować się w tym temacie, dlatego też śpieszę z wyjaśnieniami.

Humble Monthly Bundle. Gry w styczniu i lutym!

13 września 2018 roku Nintendo opublikowało zwiastun rozgrywki z New Super Mario Bros. U Deluxe, które zadebiutuje na Switchu już za parę dni. Aby odświeżyć nieco grę względem jej poprzedniej wersji z Wii U, Japończycy dodali do magicznego świata zupełnie nową postać. 

Gdy niejaka Toadette, czyli damska wersja Toada, założy na swoją głowę magiczną koronę księżniczki Peach, wtedy zmienia się w swego rodzaju połączenie obu tych dam, czyli równie uroczą Peachette. To rozbudziło wyobraźnię graczy lubujących się w produkcjach Ninny i jeden z nich stworzył krótki kilkuobrazkowy komiks prezentujący nam to jak groźny Bowser używa tej samej korony i zmienia się w Bowsette - niegrzeczną, seksowną wersję księżniczki.

W fandomie Nintendo zawrzało, prawie wszyscy zaczęli interesować się tą bohaterką i poświęcili jej mnóstwo kolejnych fan-artów. Oczywiście twórcy gry musieli o tym się dowiedzieć, a z racji tego, że lubią droczyć się ze swoimi sympatykami, w oficjalnym opisie tejże Super Korony w New Super Mario Bros. U Deluxe napisali kilka słów więcej, niż pierwotnie planowali.

Kiedy Toadette znajdzie jedną z nich, może przemienić się w super-silną Peachette. (Sorry, Luigi - tylko Toadette może używać tego przedmiotu!)

Toadette zmienia się w Peachette 

Źródło: własne

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper