Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.01.2019 10:33
Pożar w Escape Roomie. W tragicznym zdarzeniu w Koszalinie zginęło 5 osób
3003V

Pożar w Escape Roomie. W tragicznym zdarzeniu w Koszalinie zginęło 5 osób

Escape Roomy są jedną z najszybciej zyskujących popularność atrakcji rozrywkowych w ostatnich latach, a wszystko to dzięki temu, że zarówno młodym jak i dorosłym osobom brakuje dreszczyku emocji.

Wczorajszego wieczora nasz kraj obiegła bardzo przykra wiadomość, albowiem podczas jednej z takich przechadzek po koszalińskim escape roomie, w wyniku pożaru zmarło aż 5 osób.

Ogień pojawił się w jednym z budynków przy ulicy Piłsudskiego w Koszalinie, gdzie w trakcie zdarzenia wewnątrz obiektu była grupka nastoletnich dziewczynek, które zorganizowały swojej przyjaciółce urodzinowy wypad.

Na miejscu bardzo szybko pojawiły się zastępy strażaków, lecz niestety nie zdołali opanować sytuacji na czas. W wyniku zaistniałego pożaru pięć z obecnych w środku osób poniosło śmierć, a jedna z ciężkimi poparzeniami trafiła do szpitala. Póki co przyczyny tragedii są nieznane.

Tak popularna w ostatnich latach atrakcja bazuje na pomysłach z takich gier jak na przykład Zero Escape oraz 999 - wirtualne zagadki przeniesiono do realnego świata, co przyciąga tłumy chętnych.

Pożar Escape Roomu

Źródło: http://gazetaolsztynska.pl/559249,Tragiczny-pozar-w-escape-roomie-w-Koszalinie-Nie-zyje-piec-osob.html?fbclid=IwAR2sN0T_-NYdr-tfsgFe9c_PU-TvtH3ZDzNlpcdIxf9LwX8aDrF_dGa2mTQ

Tagi: