Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.01.2019 10:07
Nokia 9 Pure View na nagraniu wideo. Będzie pięć obiektywów
1546V

Nokia 9 Pure View na nagraniu wideo. Będzie pięć obiektywów

Nokia 9 Pure View pochwalić będzie mogła się pięcioma obiektywami w głównym aparacie. Ten bajer będzie głównym punktem reklamowania, co potwierdza wyciek reklamy smartfona.

Plotki na temat Nokia 9 Pure View krążą od kilku miesięcy. Smartfon ma pochwalić się pięcioma obiektywami w głównym aparacie, ułożonymi w interesującym kształcie. Wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej oficjalnej zapowiedzi i premiery.

Nokia 3.1 Plus oficjalnie. Duży smartfon bez wcięcia w ekranie

Do Sieci wyciekło promocyjne wideo, które potwierdza to, o czym pisano. Smartfon otrzyma pięć obiektywów oraz optykę Zeissa, co ma przełożyć się na lepsze zdjęcia, głównie w gorszych warunkach oświetleniowych.

Nokia 9 Pure View działać będzie w oparciu o Android One i na start zadebiutuje z Androidem Pie 9.0. W urządzeniu znajdziemy Snapdragona 845, 6GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. To wszystko przy ekranie 5,99 cala, z obsługą technologii HDR10. Dostać mamy też bezprzewodowe ładowanie oraz czytnik linii papilarnych w ekranie.

Nokia 9 Pure View oficjalnie ma zostać pokazana pod koniec stycznia i do sprzedaży trafić krótko po tym terminie, będąc prawdopodobnie pierwszym flagowcem 2019 roku.

Źródło: https://www.mysmartprice.com/gear/nokia-9-pureview/

Tagi: nokia nokia 9 pure view wideo