Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2019 14:40
Sonia prezenterką PlayStation Polska
4211V

Sonia prezenterką PlayStation Polska

Polski oddział PlayStation jeszcze w ubiegłym roku dokonał kolejnej, ciekawej zmiany. Hania zrezygnowała z reprezentowania japońskiej korporacji i na jej miejscu pojawiła się Sonia.

PlayStation Polska systematycznie rozbudowuje swój kanał na YouTube. Jeszcze kilka lat temu gracze chętnie oglądali materiały prezentowane przez Kingę, a ostatnie dwa lata twarzą marki była Hania.

Kinga Kujawska odchodzi z PlayStation Polska. Poznajcie Hanię

Firma nie zdecydowała się tym razem na zaprezentowanie nowej twarzy, więc szczerze mówiąc umknęła naszej redakcji ta zmiana – w ostatnich materiałach PlayStation Polska pojawia się Sonia, która zastąpiła Hanię.

Rodzimy oddział nie zdecydował się na oficjalne wprowadzenie, które widzieliśmy w przypadku poprzedniej prezenterki – ale możecie spojrzeć na najnowsze prace PlayStation Polska. Jak Waszym zdaniem radzi sobie Sonia?

Pewną ciekawostką jest na pewno wybór Hani Głowackiej, która postanowiła zrezygnować z ciepłej posady – kobieta w ostatnich tygodniach relacjonowała w mediach społecznościowych swoją wizytę w Wenezueli.

[Aktualizacja #1]

Otrzymałem wiadomość od zaprzyjaźnionego dziennikarza, który wspomniał, że polski oddział PlayStation zdecydował się na zmianę - postawiono na cały zespół. Teraz cztery osoby to "ekipa PlayStation Extra".

Tagi: playstation playstation polska sony