Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2019 14:09
Lucky’s Tale może trafić na Nintendo Switcha
537V

Super Lucky’s Tale może trafić na Nintendo Switcha

Nintendo Switch może otrzymać bardzo ciekawą platformówkę. Według plotek Playful Corporation ma pracować nad przeniesieniem Super Lucky’s Tale na Nintendo Switcha. Produkcja jest aktualnie dostępna wyłącznie na jednej konsoli.

Playful Corporation przygotowało aktualnie Lucky’s Tale i Super Lucky’s Tale. Pierwsza produkcja zawędrowała wyłącznie na gogle wirtualnej rzeczywistości, a druga trafiła na Xboksa One oraz komputery osobiste. Twórcy najwidoczniej nie zakończyli prac nad rozwojem uniwersum.

Nintendo Switch z hitami Electronic Arts? Wydawca podobno pracuje nad przeniesieniem Frostbite

Taylor Smith pracujący dla Playful Corporation odświeżył swoje konto na LinkedIn, gdzie wspomniał o nowym wyzwaniu – mężczyzna ma okazję przygotowywać elementy do Super Lucky’s Tale w wersji na Nintendo Switcha.

Nie jest to oczywiście bezpośrednia zapowiedź, ale mogliśmy się spodziewać, że Microsoft zapewnił sobie czasową wyłączność i ta przystępna platformówka 3D zawędruje również na inne urządzenia. W dodatku hybrydowy sprzęt Nintendo wydaje się idealnym urządzeniem dla tej pozycji.

Playful Corporation pracuje również nad Star Child – platformówka 2,5D ma zawędrować na PlayStation 4, a wydawcą w tym wypadku jest GameTrust. Gra została ujawniona w czerwcu 2017 roku, ale wciąż czekamy na konkretną prezentację. Tytuł będzie wspierać gogle PlayStation VR.

Źródło: https://www.spieltimes.com/news/celebrated-3d-platformer-super-luckys-tale-possibly-coming-to-switch/

Tagi: Microsoft Playful Corporation super lucky’s tale

Nie przegap