Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2019 13:21
Happy Death Day 2U na zwiastunie
849V

Happy Death Day 2U na zwiastunie. Walentynki z zabójczym bobasem

Universal Pictures zaprezentowało drugi zwiastun horroru „Happy Death Day 2U”. Nie jest to produkcja dla szerokiego grona odbiorców, ale pewnie znajdą się chętni, którzy sprawdzą w akcji wciąż powracającego i mordującego główną bohaterkę mordercę w masce bobasa. 

Happy Death Day” lub jak kto woli „Śmierć nadejdzie dziś” zadebiutował w 2017 roku. Produkcja powstała za zaledwie 4,8 mln dolarów, ale film został ciepło przyjęty przez widzów i w rezultacie dochód z biletów wyniósł 122,6 mln dolarów. Nie był to najbardziej dochodowy horror ostatnich lat, ale Universal Pictures chętnie kontynuuje opowieść.

Punisher 2 ma datę premiery. Marvel opublikował zajawkę

Happy Death Day 2U” trafi do kin 14 lutego (22 lutego w Polsce) i główną bohaterką opowieści ponownie została Jessica Rothe – Tree Gelbman znalazła się w pętli czasu i kolejny raz musi odkryć tożsamość zabójcy. Nie będzie to łatwe zadanie, ale kobieta ma trochę doświadczenia w walce z tajemniczym mordercą w masce bobasa.

Mogę śmiało przypuszczać, że nie będzie to najlepszy horror w 2019 roku, jednak wyniki pierwszej części pokazują jedno – nie brakuje chętnych na takie kino.

Za „Happy Death Day 2U” odpowiada Christopher Landon – mężczyzna ponownie zasiadł na stołku reżysera oraz przygotował scenariusz. Amerykanina możecie kojarzyć z serii „Paranormal Activity” (stworzył cztery części) oraz z ciekawego „Niepokój”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: