Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.01.2019 09:48
Half Life 2 z modyfikacją, która odświeża strzelanie i dodaje nową broń
1555V

Half Life 2 z modyfikacją, która odświeża strzelanie i dodaje nową broń

Half Life 2 MMod powstawało przez ponad 9 lat. Twórcy wypuścili po tak długim czasie wreszcie skończoną wersję. Co zmienia modyfikacja kultowej gry?

Half Life 2 uważane jest za przełomowego FPS-a i jedną z najlepszych gier w historii tej branży. Fani czekają od wielu lat na kontynuację, która jednak nie nadchodzi. Dlatego niektórzy zadowalają się kolejnymi modyfikacjami.

Valve VR. Tak wygląda headset od Valve. Będzie Half Life VR

Half Life 2 MMod jest modyfikacją, która za cel postawiła sobie odświeżenie modelu strzelania, dodając do tego nowe pukawki. Sądząc po materiałach udostępnionych przez moderów, założenie udało się spełnić. Modyfikacja dodaje do gry nową broń, nowe animacje, poprawia fizykę broni, a także znacząco podnosi SI przeciwników, którzy są znacznie bardziej agresywni i myślący w starciach z nami.

By zainstalować moda (zajmuje 286 MB), potrzebujecie Half Life 2, Episode 1 i Episode 2, a także darmową modyfikację stworzoną przez społeczność - Half Life 2 Update. To na jej bazie powstał MMod, więc bez niej z dobrodziejstwa modyfikacji nie skorzystacie.

Tagi: Activision Half-Life 2 Valve wideo