Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2018 14:07
Kapitan Marvel na nowym spocie. Tak narodziła się bohaterka
3516V

Kapitan Marvel na nowym spocie. Tak narodziła się bohaterka

Marvel szykuje widzów na kolejną produkcję z Marvel Cinematic Universe. Historię „Kapitan Marvel” poznamy już w marcu, a dzisiaj możemy spojrzeć na spot telewizyjny.

Na 8 marca zaplanowano premierę „Kapitan Marvel”. Za reżyserię filmu odpowiadają Anna Boden i Ryan Fleck, a scenariusz napisali Meg LeFauve, Nicole Perlman, Geneva Robertson-Dworet, Liz Flahive, Carly Mensch oraz Boden i Fleck.

The Black Knight może zostać kolejną postacią w Marvel Cinematic Universe

W kolejnych tygodniach będziemy pewnie bombardowani nowymi informacjami dotyczącymi „Kapitan Marvel” – w końcu Marvel musi przygotować widzów na nadciągające wydarzenia. Będzie to ostatni film z MCU przed premierą „Avengers: Endgame” – obie produkcje kończą aktualną fazę projektu.

Marvel potwierdził również, że już 7 stycznia zobaczymy trzeci zwiastun „Kapitan Marvel” – w tym dniu odbędzie się College Football Playoff National Championship i podczas meczu zostanie wyemitowany materiał.

Najnowszy spot „Kapitan Marvel” wygląda ciekawie, ponieważ zebrano tutaj kluczowe sceny dotyczące narodzin bohaterki. Warto podkreślić, że produkcja jest pierwszym filmem, który nie zawędruje na zewnętrzne platformy streamingowe – historia po pewnym czasie będzie już dostępna wyłącznie na Disney+.

Źródło: YouTube.com

Tagi: kapitan marvel spot trailer zwiastun

Nie przegap