Roger Żochowski Roger Żochowski 06.06.2010 17:02
W White Knight Chronicles 2 nie każdy zagra
734V

W White Knight Chronicles 2 nie każdy zagra

Level 5 zdecydowało się na dość odważny krok w przepadku drugiej odsłony White Knight Chronicles. Jeśli nie ukończyliście pierwszej części gry, możecie zapomnieć o bezbolesnym „kontynuowaniu” przygody w sequelu.xxxxx
 

 

Lekiem na całe zło, jest w tym wypadku save, który powinniśmy zrobić po ukończeniu pierwszej odsłony gry (Clear Data). Jeśli go nie mamy bądź jakimś zrządzeniem losu został on wykasowany z dysku twardego naszej konsoli, będziemy musieli ukończyć pierwszą część gry jeszcze raz. Pocieszeniem może być dla niektórych fakt, że na płycie z White Knight Chronicles 2 znajdzie się również jedynka. Wygląda więc na to, że opłacało się poczekać na sequel i kupić dwie gry w cenie jednej, tym bardziej, że pierwsza odsłona zostanie podciągnięta do dzisiejszych standardów. Informacje te przekazał fanom w wywiadzie dla jednego z japońskich serwisów sam Toshiyuki Kusuda, reżyser gry.
 

Warto również dodać, że mając wspomniany przed chwilą save, będziemy mogli zacząć swoją przygodę od nowa, bądź z miejsca gdzie zaczyna się dwójka. Wówczas nas poziom doświadczenia zostanie zredukowany do 35 levelu. A co Wy sądzicie o takich praktykach?  
 

Tagi: level 5 sony white knight chronicles 2