Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.12.2018 09:20
Watch Dogs dostaje drugie życie dzięki modowi Living City
2326V

Watch Dogs dostaje drugie życie dzięki modowi Living City

Watch Dogs na PC otrzymało właśnie drugie życie. Fani postanowili zmodować grę, dodając sporo nowej zawartości, która ucieszy niejednego fana otwartych światów.

Watch Dogs to bohater jednej z większej afery z początku tej generacji konsol. Ubisoft pokazując pierwszy raz rozgrywkę, postanowiło nas oszukać i zaprezentować podrasowaną graficznie wersję. Końcowy produkt miał się nijak do tego, co reklamowano.

Watch Dogs 3 w produkcji. Potwierdza asystent

Gra dodatkowo zaliczyła kilkumiesięczną obsuwę premiery, debiutując ostatecznie pod koniec maja 2014 roku. Wbrew krytyce, Watch Dogs sprzedało się nad wyraz dobrze. Jeśli przypomniało wam się o grze lub jakimś cudem dopiero się zabieracie za nadrabianie tej pozycji na PC, to zerknijcie na to, co przygotowali autorzy modyfikacji Living City.

Autor w trakcie 14 miesięcy prac nad modem Living City, dodał do gry losowo aktywowane wydarzenia, opcje hackowania cywili, wchodzenie na terany dotychczas niedostępne (chociażby wiele budynków z misji fabularnych). Do tego własne misje poboczne. Autor zadbał też o to, by policja w grze byłą agresywniejsza i na maksymalnym poziomie poszukiwania, wykorzystywała przeciwko nam system ctOS.

Modyfikację pobierzecie z tego miejsca. Zajmuje około 83 megabajty.

Źródło: https://www.moddb.com/mods/living-city

Tagi: pc Ubisoft watch dogs wideo