Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2018 15:08
Men in Black International na zwiastunie! Już nie tylko Faceci w Czerni
1605V

Men in Black International na zwiastunie! Już nie tylko Faceci w Czerni

Sony właśnie opublikowało pierwszy zwiastun „Men in Black International”. Jest to pierwsze spojrzenie na zupełnie nową opowieść w znanej serii „Faceci w Czerni”, w której zobaczymy zupełnie nowych aktorów.

Nie możemy dzisiaj narzekać na zwiastuny wielkich powrotów. Przed chwilą miałem okazję zaprezentować trzecią część „Kogel Mogel”, a teraz nadszedł moment na „Men in Black International”. Film zadebiutuje w kinach w przyszłym roku.

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 na zwiastunie. Kultowa komedia powraca

„Men in Black International” to oczywiście film z gatunku akcji science-fiction, który wyreżyserował F. Gary Gray, a scenariusz został napisany przez Arta Marcuma oraz Matta Holloway'a. Twórcy nie zdecydowali się na stworzenie bezpośredniej kontynuacji – jest to spin-off, który został luźno oparty na komiksach o tej samej nazwie autorstwa Lowella Cunninghama.

Akcja tym razem została umiejscowiona w Londynie – zespół tajnych agentów Man in Black (MIB) natrafia na wielką tajemnicę, przez którą wysłannicy muszą odbyć podróż po całym świecie.

W rolach głównych zobaczymy Chrisa Hemswortha ("Avengers: Wojna bez granic", "Ghostbusters. Pogromcy duchów", "Królewna Śnieżka i Łowca"), który wcielił się w Agenta H, a jego partnerką będzie Tessa Thompson ("Anihilacja", "Creed 2", "Thor: Ragnarok"), czyli Agentka M. Liam Neeson ("Uprowadzona", "Batman - Początek", "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo", "Lista Schindlera") został szefem brytyjskiego wydziału Men in Black.

Tagi: faceci w czerni film Men in black zwiastun

Nie przegap